Nawigacja

 • Informacja o pracy sekretariatu szkoły

  W dniach 1.07 -16.07.2019 sekretariat jest czynny w godz. 8.00- 13.00. W dniach 17.07- 31.07.2019 sekretariat będzie czynny w godz. 8.00- 12.00

  Kontakt telefoniczny : 12 388 50 56

  Mail: sp_wieclawice@op.pl

 • Wystawa indywidualna utalentowanych uczniów z Szkoły Podstawowej im św Królowej Jadwigi z Więcławicach Starych.

  24.06.2019

              W tym roku podczas Rodzinnego Święta Patrona została zaprezentowana wystawa indywidualna  pokazująca wybrane prace utalentowanych uczniów z Szkoły Podstawowej im św Królowej Jadwigi z Więcławicach Starych.

              Pierwszą uczennicą, prezentującą rysunki w technice ołówka była Kasia Pochroń z trzeciej klasy gimnazjum. Kasia po raz drugi prezentuje swoje prace w szkole. Po raz pierwszy miała ona okazję pokazać swoje rysunki w 2018 roku, podczas prezentacji projektu gimnazjalnego.

              Prace Kasi charakteryzuje delikatna kreska i światłocień. Portrety osób ujawniają wrażliwość młodej artystki na chęć oddania życia wewnętrznego swoich modeli.

              Obok Kasi swoje prace rysunkowe zaprezentował Mateusz Walczak z klasy szóstej. Rysunki Mateusza przedstawiają jego fascynację architekturą i perspektywą. Wśród rysunków wyróżnia się jeden wykonany specjalnie z uwagi na jubileusz Szkoły Podstawowej im św Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych, przedstawiający jej gmach. Mateusz bardzo aktywnie uczestniczy w wielu działaniach artystycznych i konkursach plastycznych, zarówno wewnątrzszkolnych jak i zewnętrznych. Uczeń jest laureatem kilku nagród.

              Trzecią osobą prezentującą swoje prace jest Gabrysia Szafranek  z klasy szóstej. Uczennica prezentuje prace kolorystyczne na niewielkich formatach. Dominują barwne pejzaże z egzotycznych miejsc. Na uwagę zasługują interesująco zakomponowane prace przedstawiające arbuzy. Prace młodej artystki charakteryzuje wrażliwość kolorystyczna i nutka poezji. Zwłaszcza jedna z nich zasługuje na uwagę swą poetyką. Obrazek przedstawia płaczącego pieska, którego łzy przekształcają się w niesamowity pejzaż.

   

  Dr Marcin Cziomer

 • Plener Więcławickie Impresje 2019 ; ,,Moja Szkoła”

  24.06.2019

              W tym roku plener malarski ,,Więcławickie Impresje” odbył się pod hasłem ,,Moja Szkoła” z uwagi na jubileusz powstania szkoły w Więcławicach Starych. Młodzi artyści malowali zatem pejzaże z elementami elewacji szkoły, lub sam jej budynek.

              Z uwagi na liczne wyjazdy uczniów w czerwcu, plener odbył się wyjątkowo nie tak, jak od kilkunastu lat w sobotę lecz we wtorek 11 czerwca po lekcjach. Pomimo dużego upału, swą obecnością dopisała młodzież zarówno z trzeciej klasy gimnazjum jak i z czwartej szkoły podstawowej.

              Pewną nowością było spontaniczne włączenie się do działań artystycznych dzieci z klas trzecich, które przebywały na placu zabaw i z zainteresowaniem przypatrywały się poczynaniom starszych koleżanek i kolegów. Niektóre z nich poprosiły o sztalugi, farby i podobrazia i zaczęły malować. W wyniku ich pracy powstało kilka ciekawych dzieł.

              Uwieńczeniem pleneru, jak co roku była wystawa poplenerowa, prezentowana podczas Rodzinnego Święta Patrona w szkole. Plener odbył się dzięki wsparciu finansowemu Centrum Kultury w Michałowicach, które zapewniło środki na farby, pędzle i podobrazia dla młodych artystów.

   

  Dr Marcin Cziomer

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

  17.06.2019

  Szanowni Państwo

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 czerwca 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego zakończenie zajęć edukacyjnych w szkole podstawowej odbędzie się w dniu 19.06.2019.

  O godz.8.00- zapraszamy uczniów, ich rodziców, opiekunów na Mszę Świętą do kościoła pw. Św. Jakuba Apostoła w Więcławicach Starych

  Ok godz.8.45- Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych (w zależności od pogody zakończenie odbędzie się w sali gimnastycznej lub na terenie zielonym przy szkole).

  Ok. godz. 9.15 spotkanie z Wychowawcami w klasach.

  Planowane zakończenie uroczystości ok.godz.10.30.

  Zajęcia świetlicowe prowadzone są w godz.7.00- 17.00.

 • Gminny Konkurs Plastyczno - Techniczny „Mój latawiec”

  14 czerwca 2019 roku w Oddziale Przedszkolnym w Więcławicach Starych odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastyczno-Technicznego „Mój latawiec”. Na konkurs zgłoszono 11 pięknych prac. Wśród latawców, które można było podziwiać na wystawie w sali grupy „0c”, znalazły się między innymi: motyl, pszczoła, płaszczka, smok, samolot, dinozaur, słońce. Rodzice wykazali się niezwykłą inwencją twórczą i zdolnościami plastycznymi przygotowując wspólnie z dziećmi niezwykłe wytwory własnej wyobraźni Każdy latawiec był inny i wykonany z ogromną precyzją. Autorzy wszystkich prac udowodnili, że można miło spędzić czas w gronie rodzinnym. Latawce były tak piękne, że jury zdecydowało się nagrodzić  wszystkich uczestników:

  Nagroda specjalna

  Nikola Szczęśniak- Oddział Przedszkolny w Więcławicach Starych

  I miejsce:

  • Nadia Szczęśniak- Więcławice Stare
  • Benio Gawlik- Więcławice Stare
  • Kamil Kogut- Więcławice Stare

  II miejsce:

  • Natalia Senkara- Więcławice Stare
  • Henio Filak- Więcławice Stare
  • Antonina Kędziora- Więcławice Stare

  III miejsce:

  • Jakub Cieślik- Raciborowice
  • Izabela Fedak- Michałowice
  • Gabriel Fedak- Michałowice
  • Michał Kuchta- Więcławice Stare

   

  Serdecznie gratulujemy i dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie.

   

 • Zaproszenie

  12.06.2019

  W imieniu całej społeczności szkolnej zapraszamy na Rodzinne Święto Patrona w dniu 16 czerwca 2019r.

  Harmonogram:

  O godz.11.00 - Msza ŚW. w kościele pw. Świętego Jakuba Apostoła w Więcławicach Starych

  14.30- 18.00 - mnóstwo atrakcji na parkingu przy szkole. Spektakle, Gala Talentów, warsztaty naukowe, pokazy, wystawy, kiermasze rękodzieła wykonanego przez naszych uczniów, loteria.

  Strefa niespodzianek dla najmłodszych, rozgrywki sportowe, grill i kawiarenka.

  I ważne - wolontariusze Fundacji DKMS, którzy promować będą akcję dawstwa szpiku.

  Zapraszamy.

 • Informacja dla Rodziców

  10.06.2019

  Szanowni Państwo,

  Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Więcławicach Starych informuje, że dyżur Oddziałów Przedszkolnych będzie w naszej szkole w miesiącu sierpniu. Rodziców dzieci uczęszczających do Oddziałów Przedszkolnych w szkołach w Raciborowicach i Michałowicach, zainteresowanych zapisaniem dziecka na dyżur wakacyjny, zapraszamy do wypełniania oświadczenia woli i upoważnienia do odbioru dziecka oraz dostarczenia wypełnionego druku do sekretariatu szkoły w terminie do 28 czerwca 2019r.


  Oswiadczenie-woli-rodzica--OP_2019_WAKACJE.pdf

 • Dzień Rodziny

  10.06.2019

     24  maja 2019 r. w naszej szkole odbyło się  klasowa uroczystość  z okazji „Dnia Rodziny”.

  Przybyli na nią uczniowie klasy II b  i Goście: Rodzice z naszym rodzeństwem. Dzieci przygotowały montaż słowno – muzyczny recytując wiersze, śpiewając piosenki, a także składając przybyłym Gościom najserdeczniejsze życzenia. Tą wspaniałą uroczystość zakończyliśmy zagraną na dzwonkach melodią ”Sto lat”. Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na Rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez dzieci: konfitura uczuć i ramka z kwiatami oraz kawa i domowe ciasto.

                                                                                                                                            Elżbieta Machnik

   

  Wszystkim Kochanym Rodzicom

  życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności!

   

 • Zapraszamy na szkolenie dla rodziców i opiekunów „Rodzicielstwo bez przemocy – jak z miłością i szacunkiem wychowywać nasze dzieci”

  21.05.2019

  Uprzejmie informuję, że w dniu 28 maja 2019 roku w godzinach 17:00 – 19:00 w budynku Klubu Seniora w Masłomiącej (ul. Tadeusza Kościuszki 11, 32-091 Masłomiąca) odbędzie się bezpłatne szkolenie skierowane do rodziców zamieszkujących teren naszej gminy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w obszarze związanym z tym jak być wystarczająco dobrym i świadomym rodzicem oraz jak budować pogłębioną więź ze swoim dzieckiem. Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji rodzicielskich oraz profilaktyka
  w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej.


  Temat zajęć brzmi:


  „Rodzicielstwo bez przemocy-jak z miłością i szacunkiem wychowywać nasze dzieci”


  Warsztaty poprowadzi pani Anna Miłkowska – psycholog, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, mediator rodzinny, specjalista zajmujący się diagnozą trudności rozwojowych
  u dzieci, diagnozą zaburzeń SI oraz psychoedukacją.


  Organizatorem szkolenia jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowicach oraz Zespół Interdyscyplinarny w Michałowicach w ramach realizacji zadań gminy wynikających z ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.


  Plakat: Bezplatne_warsztaty_dla_rodzicow.pdf

 • Konkurs Wokalny

 • Więcławicki Turniej Szachowy

  17.05.2019

       Dnia 16 maja w Szkole Podstawowej w Więcławicach odbył się „Więcławicki Turniej Szachowy”. Organizatorem zawodów była p. Elżbieta Rybicka, a ich arbitrem był p. Mariusz Stanaszek. W turnieju wzięło udział trzydziestu uczestników - uczniów SP w Więcławicach i SP Łuczycach.Zwycięzcami okazali się:- w kategorii klas 1-3: I Bartuś Jakub (SP Więcławice), II Wiklik Bartosz (SP Łuczyce), III Curyło Dawid (SP Więcławice); - w kategorii klas 4-5: I Kołacz Kacper (SP Więcławice), II Foruś Kuba (SP Łuczyce), III Róg Krzysztof (SP Łuczyce);- w kategorii 6-8: I Lupa Filip (SP Łuczyce), II Korolczuk Igor (SP Więcławice), III Kulesza Grzegorz (SP Więcławice).Gratulujemy wygranym! Na kolejny turniej szachowy do Więcławic zapraszamy już za rok!  

 • Zielona Szkoła w Porębie Wielkiej

  Zielona Szkoła w Porębie Wielkiej
  17.05.2019

  W dniach 8-12 kwietnia uczniowie klas Ia, IIa i IIb przebywali na „zielonej szkole” w Domu Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej.

   Zaraz po przyjeździe na miejsce, poznaniu ośrodka i obowiązujących w nim przepisów oraz przyjemności zakwaterowania się w pokoju z kolegami, odbyła się wycieczka na górę Stramówkę wzdłuż rzeki Poręby.

  Po powrocie był czas na zawody sportowe oraz zabawy przy muzyce. Kolejny dzień rozpoczął się turniejem piłki nożnej - dla chłopców oraz warsztatami muzycznymi – dla dziewczynek. Następnie wszyscy udali się na podbój Gorców, zdobywając Chabówkę i Potaczkową. Wieczorem odbyła się olimpiada sportowa oraz zabawy integracyjne przy muzyce.

  Wszystkim dzieciom podobała się wycieczka do Zakopanego. Po drodze do stolicy gór mijaliśmy: Mszanę, Rabkę Zdrój, Chochołów, Witów, Kościelisko. Panie przewodniczki opowiadały o Gorcach, Beskidzie Wyspowym i Tatrach. Następnie udaliśmy się do Sanktuarium na Krzeptówkach, a stamtąd pod Wielką Krokiew. Zwiedziliśmy Muzeum Tatrzańskie i mogliśmy zakupić pamiątki na Krupówkach. Po powrocie do ośrodka uczestniczyliśmy w prelekcji o faunie i florze Gorców prowadzonej przez pracownika naukowego GPN. W czasie pobytu nie zabrakło zajęć sportowych w grupach z  turniejem piłkarzyków i  bilardem oraz zajęć na basenie. Były też spacery po okolicy min. do Parku Wodzickich. Ostatni dzień pobytu na zielonej szkole zakończył się apelem pożegnalnym, podczas którego wręczono dzieciom nagrody, dyplomy i wyróżnienia – warto było się starać.

  Z głową pełną wspomnień i wrażeń wróciliśmy do naszych domów. 

  Organizatorzy: B. Wysocka, E. Machnik, A. Mozdyniewicz

 • Wieczór poezji

  15.05.2019

  Dzisiejsze spotkanie w kawiarence zamyka cykl wieczorów poetyckich w tym roku szkolnym. Tym razem spotkanie poświęcone było bogatej twórczości naszego wieszcza Adama Mickiewicza. Z przyjemnością słuchaliśmy wzruszających utworów o miłości oraz niezwykłych, pełnych zjaw i magii ballad naszego narodowego poety. Czytali je nie tylko uczniowie ale także ich rodzice. Na zakończenie lirycznej uczty rozsmakowaliśmy się w muzyce i śpiewie. Uczeń klasy 4 Julek Sadowski zagrał nam piękne utwory muzyczne na pianinie a dziewczynki z klasy 5 Wanda, Raisa, Małgosia i Paulina zaśpiewały przygotowane specjalnie na ten wieczór piosenki. Zwieńczeniem uczty duchowej była uczta kulinarna.

  Jak zawsze zajadaliśmy się smakowitymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców naszych uczniów. Pogasły świece, umilkła muzyka i ucichły słowa poezji. Cisza ta jednak nie potrwa długo. Następne wieczory poetyckie już po wakacjach. Za urokliwe spotkania  w kawiarence w tym roku szkolnym dziękujemy wszystkim uczniom a szczególnie ich rodzicom. Trudno byłoby stworzyć tak ciepłą atmosferę bez ich udziału.

                                                                                                                 Danuta Karwan

   

 • MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

  15.05.2019

       14 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej  w Michałowicach odbył się X Międzyszkolny Konkurs ,,Mistrz Pięknego Czytania” klas I-III. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów w składzie: Maksymilian Szczepaniak, Julia Kuś, Piotr Mazur, Kacper Szczepaniak i Piotr Jamruszkiewicz. Oto zwycięzcy konkursu:

  I miejsce – Piotr Mazur kl. II a (w kategorii klas drugich i trzecich)

  II miejsce – Julia Kuś kl. I a (w kategorii klas pierwszych)

  Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu w Michałowicach.

  Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu.

                                                                                                                                                            E. Machnik

 • Oddział Przedszkolny ze Szkoły Podstawowej w Więcławicach Starych serdecznie zaprasza przedszkolaki do wzięcia udziału w X OLIMPIADZIE SPORTOWEJ PRZEDSZKOLAKÓW

  15.05.2019

  OLIMPIADA SPORTOWA MA NA CELU

  • zachęcanie do aktywności ruchowej
  • integrację oddziałów przedszkolnych
  • opanowanie podstawowych form ruchowych i kombinacji
  • wdrażanie do współpracy i współzawodnictwa zespołowego

   

  ZASADY UCZESTNICTWA

  Do udziału w olimpiadzie zapraszamy dzieci 5-6 letnie. Grupa przedszkolna wyłania spośród siebie 6-cio osobową drużynę. Każda drużyna przygotowuje swoją flagę - wizytówkę (może być papierowa) i okrzyk powitalny. Drużynę obowiązuje strój sportowy z odznaczeniem drużyny.

   

  OCENA

  Klasyfikacja drużynowa.

   

  TERMIN I MIEJSCE REALIZACJI

  12 czerwca 2019r. początek godzina 900, sala gimnastyczna,  Szkoła Podstawowa w Więcławicach Starych.

   

  ZGŁOSZENIA

  Zgłoszenia uczestników i ich opiekunów prosimy dostarczać telefonicznie  (tel/fax 012 388 50 56) lub e-mailowo: sp_wieclawice@op.pl  do dnia 07.06.2019. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 666 350 315

   

  PRZEWIDZIANE KONKURENCJE

   

  1. BIEG
   bieg do obręczy, przełożenie obręczy przez zawodnika, powrót
    
  2. BIEG Z PRZESZKODAMI
   bieg do wyznaczonego miejsca z przeskakiwaniem poziomych przeszkód
    
  3. RZUT WORECZKIEM DO CELU
   ustawionego w odległości 2m; każdy zawodnik oddaje 3 rzuty
    
  4. SADZENIE I ZBIERANIE ZIEMNIAKÓW
   zawodnik rozkłada po 1 woreczku do 3 szarf rozłożonych w pewnej odległości, wracając zbiera woreczki przekazując je kolejnemu zawodnikowi
    
  5. TOCZENIE PIŁKI
   dużej gumowej piłki gimnastycznej po linii prostej do wyznaczonego miejsca i z powrotem
    
  6. BIEG RZĘDÓW
   cała drużyna tworzy pociąg (trzymając się za skakankę), bieg do wyznaczonego miejsca i z powrotem
    
  7. BIEG SLALOMEM POMIĘDZY PACHOŁKAMI
   bieg między słupkami do wyznaczonego miejsca, powrót po linii prostej
    
  8. BIEG Z BUTELKĄ
   bieg z małą plastikową butelką, wrzucenie butelki do worka, ostatni    zawodnik po wrzuceniu butelki wraca z workiem

   

   

 • Gminny Konkurs Plastyczno – Techniczny „Mój latawiec”

  11.05.2019

  Drogie Przedszkolaki i Szanowni Rodzice!!!

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym

  „Mój latawiec”

   Gminny Konkurs Plastyczno – Techniczny „Mój latawiec” - Obrazek 1

   

  REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU
  PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO

   „Mój latawiec”

  Organizator konkursu:

  Konkurs organizowany jest przez Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej im. Św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych ul. Św. Jakuba 94, 32-091 Michałowice,
  e-mail:
  sp_wieclawice@op.pl,
  tel. (12) 388 50 56,

  osoby odpowiedzialne: Beata Jałocha

  Cele konkursu:

  • Rozwijanie aktywności twórczej, pomysłowości, wyobraźni,
  • Popularyzowanie zabawy z latawcem jako sposobu na spędzanie wolnego czasu,
  • Wzmacnianie więzi emocjonalnej między rodzicami i dziećmi poprzez wspólne tworzenie prac,
  • Rozwój umiejętności plastycznych, technicznych, konstrukcyjnych.

  Zasady uczestnictwa:

  • Konkurs jest przeznaczony dla dzieci przedszkolnych w 2 kategoriach wiekowych:
   I kategoria: 3-4 latki,
   II kategoria: 5-6 latki,
  • Konkurs polega na wykonaniu pracy przestrzennej w dowolnej technice plastycznej,
  • Prace przekazane na konkurs powinny być pracami wykonanymi przez dziecko pod kierunkiem rodzica,
  • Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę konkursową,
  • Każda placówka może wytypować do udziału w konkursie maksymalnie
   4 prace
   ( po 2 prace z każdej kategorii wiekowej). Na konkurs nie można przesłać prac zbiorowych,
  • Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu,
  • Wyróżnione prace zostaną nagrodzone w dwóch kategoriach: dzieci młodsze 3-4-latki oraz dzieci starsze 5-6 latki. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę,
  • Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą: imię
   i nazwisko dziecka, wiek dziecka, adres placówki wraz z numerem telefonu
    i adresem mailowym,
  • Do pracy należy dołączyć podpisaną Klauzulę Informacyjną RODO, która stanowi załącznik do Regulaminu.


  Kryteria oceny:

  Prace zostaną ocenione w zakresie:

  • staranności,
  • pomysłowości,
  • zastosowanego materiału,
  • ogólnego wrażenia artystycznego.

   

  Miejsce i termin składania prac:

   

  • Prace należy składać w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w  Więcławicach Starych ul. Św. Jakuba 94 (u wychowawców grup) do dnia
   10 czerwca 2019 roku,
  • Wszystkie prace będą wystawione w Oddziale Przedszkolnym (grupa „0c”) przy Szkole Podstawowej w Więcławicach Starych od 10 czerwca do 14 czerwca 2019 roku.

  Rozstrzygnięcie konkursu: 14 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 w Oddziale Przedszkolnym (grupa „0c”) przy Szkole Podstawowej w Więcławicach Starych.

   Gminny Konkurs Plastyczno – Techniczny „Mój latawiec” - Obrazek 2

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

   

   

  Do pobrania: KLAUZULA_INFORMACYJNA_RODO_konkurs_Moj_latawiec.pdf

   

 • Biblioteka zaprasza

  Biblioteka zaprasza
  09.05.2019

   

  Zapraszamy na ostatnią w tym roku szkolnym edycję Escape the Library! Tym razem ilość i jakość zabawy będzie podwójna, bo zagadki będziemy rozwiązywać w bibliotece górnej i dolnej:)

  Zasady:
  Bawimy się od 8 do 31 maja w dwóch grupach: klasy I-IV i V-IIIG.
  Grupy mogą liczyć od 2 do 5 osób.
  Grupa, ktora osiągnie najlepszy czas w obu bibliotekach, otrzyma słodkie co nieco:)
  Zaczynamy w bibliotece dolnej.

  Powodzenia!:)

   

 • Termin zebrania z Rodzicami

  02.05.2019

  Szanowni Państwo
     Informuję, że  w dniu 9 maja 2019 r. tj. czwartek odbędzie się zebranie z Rodzicami według następującego harmonogramu:  
  godz. 16.30 - kl. IV,V,VI
  godz.17.30 - spotkanie z Dyrektorem w sali gimnastycznej
  godz.17.45 -  kl.0a, I, II, III, VII, VIII oraz klasa III gimnazjalna.

  Zapraszamy serdecznie

   

   

 • Informacja

  30.04.2019

       Dzień 2 maja 2019 roku jest wolny od zajęć dydaktycznych, zgodnie z harmonogramem dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/19 zaopiniowanym pozytywnie przez Radę Rodziców, Samorząd Uczniowski, Radę Pedagogiczną we wrześniu 2018 roku. W tym dniu zapewniamy naszym uczniom zajęcia opiekuńczo- wychowawcze.
  Oddziały przedszkolne pracują zgodnie z planem.

   

 • Odwołanie zebrania z Rodzicami

  24.04.2019

  Szanowni Państwo
  W zawiązku z trwającą w naszej szkole akcją strajkową, zapowiedziane na jutro (tj 25.04.2019) zebrania z Rodzicami nie odbędą się.
  Planowany termin zebrania z Rodzicami: 9.05.2019 roku.
  Monika Wołek

   

strona:
liczba odwiedzin: 1091171