Nawigacja

Nasze sukcesy Plener malarski Festiwal Nauki Olimpiada przedszkolaków Międzyszkolny Bieg Przełajowy Gazetka klas I-III "Kleks"

Międzyszkolny Bieg Przełajowy

  

 

    Pierwszy Sztafetowy Międzyszkolny Bieg Przełajowy Drogą św. Jakuba o Puchar Dyrektora Zespołu Szkól w Więcławicach za nami. Dziękujemy naszym Gościom: drużynom z Zespołu Szkół z Raciborowic, z Pałecznicy, z Łuczyc oraz reprezentacji naszych szkół za aktywny udział. Gratulujemy zwycięzcom - drużynom z Pałecznicy, które wróciły do domu z Pucharami Dyrektora ZS w Więcławicach.
   Serdecznie dziękujemy Rodzicom uczniów Zespołu Szkół w Więcławicach Starych, którzy włączyli się w przygotowanie i  organizację zarówno naszego międzyszkolnego biegu jak również biegu głównego. Wdzięczni jesteśmy także za kanapki oraz za ciasta pyszne.

Dziękujemy:
- księdzu Ryszardowi - za wsparcie wszelakie i „muszelkowe medale”
- Bractwu św. Jakuba w Więcławicach Starych - za logistykę, promocję i przygotowanie upominków dla zwycięzców
- panu Markowi Thierowi producentowi wody mineralnej "Małopolanka Zdrój" - za podarowanie nam wody, abyśmy mogli ugasić pragnienie po sztafecie

- Stowarzyszeniu Korona Północnego Krakowa – za wsparcie organizacyjne.


    Wdzięczni jesteśmy także naszym młodym wolontariuszom, którzy wsparli organizatorów II Małopolskiego Biegu Drogą św. Jakuba. Cieszymy się, że jako szkoła, która znajduje się na szlaku pielgrzymów podążających do Santiago de Compostella mogliśmy się przyłączyć do promowania biegania wśród młodzieży oraz propagowania kultu św. Jakuba w środowisku szkolnym.

 

liczba odwiedzin: 1145951